top of page

ZÁMEK BON REPOS

SVATEBNÍ BLOG

Milé nevěsty, 

Ráda bych Vám pomohla při organizaci svatebního dne. 

Nyní, když sama vím, v čem celé organizování spočívá a že to není vůbec jednoduchý úkol.

Věřím, že Vám mé malé doporučení pomohou. 

 

Dnes jsem pro Vás připravila několik odpovědí na téma SVATEBNÍ MÍSTO!

 

Pro mě se ideálním svatebním místem stal zámek Bon Repos, nedaleko Prahy, konkrétně Stará Lysá, Čihadla.  

 

Zámek Bon Repos je velmi prostorný, elegantní, luxusní a také Vás zaujme originálním členěním jednotlivých prostor zámku do samostatných objektů. Hosté se velmi snadno ztratí v zahradách a užijí si i své soukromé chvilky odpočinku. Klidné místo Vám dovolí užívat si zábavu až do ranních hodin, protože žádní sousedé široko daleko nejsou, nepočítaje lišky a srnky. 

 

Já na zámku Bon Repos plánuji svatební obřad v zahradách, kdy sejdu jako opravdová princezna po schodech přímo k oltáři. Avšak nemít tak plnou dekoraci svatebního oltáře, neváhám židle pro hosty směrovat čelem k zámku, zámek bude dokonalou kulisou novomanželů pro jejich „ano“ před oltářem. 

 

Svatební hostinu i večerní party plánuji v Čínském Pavilonu, nádherný sál, který je hříchem nevyužít! Fresky sálu jsou naprosto dech beroucí, křišťálové lustry dodají svatební hostině dokonalý punc a akustika prostoru je pro klavír jako stvořená, nemohu se dočkat!

Čínský Pavilon teď už dobře znáte i z mých fotografií a videí, zámecký sál se stal prostorem k nafocení mé nové kolekce svatebních šatů 2021.  

 

Mezi jednotlivými částmi zámku se nabízí bohatý prostor k instalaci dámské lounge, rumového koutku pro pány i dětského koutku. Hosté budou mít svůj prostor, ale stálé budou pohromadě. 

 

Mám také své plány s rybníkem zámku, ale to si ještě nechám pro sebe, přeci jen je to překvapení pro mé svatební hosty.

 

Posledním bodem, který bych zde ráda zmínila je ubytování. Mnohdy jsou zámky krásné, ale ne vždy jsou pokoje dobře vybaveny. Na zámku Bon Repos ubytujete až 47 hostů. Kdo nevyužije možnosti ubytování, pro Pražany není problém odjet domů. Cesta do Prahy trvá necelých 30 minut cesty.

 

Už se nemohu dočkat, až Vám všechny své zážitky ze svatebního dne povyprávím.

Snažím se vymyslet veškerý detail, tak mi prosím držte palce. :)

 

Pokud i vy přemýšlíte nad svatbou a rádi byste oslavili Vaši lásku právě na zámku Bon Repos, tak neváhejte a jednejte. Zámek Bon Repos byl vybrán jako svatební místo roku a svatební sezóny jsou téměř vybookované.

Více informací najdete na www.zamekbonrepos.cz

 

Jaká další svatební místa nemůžete ze svého hledáčku „ideální svatební místo“ vynechat, vám sepíšu již brzy. Byla to místa, nad kterými jsem velmi silně uvažovala, ale vítěz může být jen jeden. :)

 

S láskou, 

 

Míša

 

 

bottom of page